ÁLLÁSAJÁNLAT

Az alábbi pozíciókra keresünk munkatársakat:

SALES MANAGER

Feladatok:
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Ügyféligények felmérése és szolgáltatások személyre szabása
  • Tárgyalások levezetése
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Marketing feladatok ellátása
  • Marketingkampányok szervezése
  • Hirdetések megjelenésének koordinálása
  • Reklámportfólió elkészítése
  • Egyéb kreatív ötletek kigondolása megvalósítása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Szállítmányozási szolgáltatás értékesítésében szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Angol vagy/és német nyelvtudás, olasz nyelv előny
  • Kitartó, sikerorientált, önálló személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Magabiztos fellépés, jó prezentációs készség
Amit kínálunk:
  • Biztos háttér
  • Kiemelkedő fizetés
  • Sikeres próbaidő után céges gépjármű

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Feladatok:
  • saját tehergépjárművek valamint alvállalkozóink nemzetközi fuvarszervezés feladatainak megoldása
Elvárások:
  • német és/vagy angol, valamint olasz nyelvtudás
Előny:
  • szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • versenyképes fizetés

Amennyiben valamelyik pozíció betöltésére pályázni kíván, úgy kérjük fényképes önéletrajzát a info@hungitlogistic.hu  emailcímre elküldeni szíveskedjen.

HUNGIT-LOGISTIC H-2051 Biatorbágy, Rozália Park 11. Tel:(+36) 23 532 630 Fax:(+36) 23 532 639